Комунальний заклад «Радивилівський міський Будинок школяра»

*******

Загальні відомості про заклад

Головна мета діяльності Радивилівського міського Будинку школяра - забезпечувати якісною позашкільною освітою дітей міста та Радивилівської об’єднаної територіальної громади.

Стратегічні напрями роботи:

  • створення умов для творчого розвитку особистості та формування соціально-громадянського світогляду;
  • виховання у гуртківців позитивного соціального досвіду, який допоможе їм у майбутньому інтегруватися у соціум;
  • створення умов для професійного зростання та розкриття творчого потенціалу кожного педагогічного працівника Будинку школяра.

Створений Будинок школяра в 1946 році.

Виконання даних завдань у Радивилівському міському Будинку школяра відбувається відповідно до сформованої системи управління закладом, яка побудована на демократичних засадах та забезпечує участь в управлінні закладом усього педагогічного,учнівського та батьківського колективів. Тому у Будинку школяра виховуються сьогодні біля 600 дітей: від дошкільнят до студентів професійного ліцею. На бажання вихованців та їх батьків – палітра із 45 різнопрофільних гуртків, кожен із яких дитина може обрати відповідно до свого хисту та уподобань.

Педагогічне кредо колективу: єдність у меті, свобода у творчості, любов та повага до дитини у кожній справі! «У кожної дитини своє сонце і не можна його гасити!»

      


Навчально-виховна робота

Комунальний заклад «Радивилівський міський Будинок школяра» здійснює навчання та виховання учнівської молоді за такими напрямами:

  • науково-технічним;
  • художньо-естетичним;
  • гуманітарним.

В закладі працюють 21 керівник гуртка та 1 методист, з них 1 суддя першої категорії Всеукраїнських змагань Федерації судномодельного спорту, 4 мають звання «керівник гуртка-методист», 2 нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

      

Заклад розташований у власному приміщенні, загальною площею 812 м. кв., в яких знаходяться кабінет директора, навчальні кабінети, майстерня. До закладу також відноситься орендоване приміщення, загальною площею 185,22 м.кв. для занять у зразковому хореографічному ансамблі «Перлинки». Всі кабінети обладнані необхідними меблями, навчальним приладдям, стендами та інвентарем. Санітарно-технічний стан приміщень, споруд і їх комунікацій є таким, що дає можливість проводити діяльність, пов'язану з наданням позашкільної освіти.